co uk en-us am zu zh-tw af sq ar zh-cn yo yi cy vi uz ur tr th te ta tg sv sw su es so sl sk si st sr ro pa pt pl fa no ne my mn mr mi mt ml ms mg mk lt lv la lo ko km kk kn jw ja it ga id ig is hu hmn hi iw ha ht gu el de ka gl fr fi tl et eo nl da cs hr ny ceb ca bg bs bn be eu az hy fy haw ku ky lb ps sm gd sn sd xh

<<     1   2   3   4     >>  


LTL 50, 1995 120 vjet që nga lindja MKČiurlionis Republikës dytë - çmimi, vlera e medaljes
Përshkrimi Çmimet në internet Monedha Përshkrimi Dhoma për Krause KM#99 coinage Lloji Memorable monedhë Face 50 LTL katalogë Çmimet Çmimi Katalog Krause për UNÇ 150 dollarë Fizike Properties Mint: Lituanisht mint Kopjet 10.

10 PLN në vitin 1971 Republika Popullore - çmimi, vlera e medaljes
Përshkrimi Çmimet në internet Monedha Përshkrimi për Krause Numri Y#50a Lloji i fjalë e sajuar rregullt monedhë Face 10 zloty katalogë Çmimet Çmimi Katalog Krause për UNÇ 4,00 dollar Çmimi Katalog për Krause XF 1,50 dollar Fizike Properties Pozita e plotësim dhe pjesa e prapme: medalje (0 deg.

Rs 5 Release 1962 Sri Lanka
catalog Bonistichesky | Rajoni - Asia Vendi - Sri Lanka numër Part * P-58b Dinjiteti Rs 5 -//- në anglisht 5 Rupees Years 1962 Notes shënime/obligacionet Available Image

50 Ekuele lirimin në vitin 1975, Guinea Ekuatoriale
catalog Bonistichesky | Rajoni - Africa Vendi - Equatorial Guinea numër Part * P-5 Dinjiteti 50 ekuele -//- në anglisht 50 Ekule Years 1975 Notes shënime/obligacionet Available Image

10 lire 1959
Emërtimi: 10 lire Sizes: 150 × 82 liruar: 1959/10/15 Deleted: 1984/03/31 Ngjyra kryesore: Purple plotësim: në sfond Chemist Laboratory;

10 Lek release 1976 Albania
catalog Bonistichesky | Rajoni - Europe Vendi - Albania numër Part * P-43a Dinjiteti 10 lek -//- në anglisht 10 Leke Years 1976 Notes shënime/obligacionet Available Image *

20, 1998 Çështja e vitit Emalangeni Svaziland
catalog Bonistichesky | Rajoni - Africa Vendi - Swaziland numër Part * P-25c Dinjiteti 20 emalangeni -//- në anglisht 20 Emalangeni Years 1998 Notes shënime/obligacionet Available Image

Отправить сообщение об ошибке
Если нашли ошибку в тексте выделите ее мышкой и нажмите сочетание клавиш Ctrl+ENTER, укажите правильный текст без ошибки.


1   2   3   4       >>         

Vendi është një koleksion privat i materialeve dhe dashnor informative dhe burimeve arsimore. Të gjitha informatat e marra nga burimet publike. Administrata nuk zbatohet për autorësinë e materialeve të përdorura. Të gjitha të drejtat i përkasin pronarëve të tyre